logo Jongerenvertegenwoordigers
debat2012

Contact


Jongerenvertegenwoordigers

Duurzame ontwikkeling
Max van Deursen: Mail maxvandeursen@njr.nl | Twitter @opznmax 
Martijn Visser: Mail martijnvisser@njr.nl | Twitter @MartijnLVisser

Facebook facebook.com/jvsduurzameontwikkeling

Coördinator werkgroep Jong en Duurzaam: Mail docoordinator@njr.nl  

Algemene Vergadering van de VN
Sahar Afzal: Mail saharafzal@njr.nl | Twitter @SaharAfzalVN
Elian Yahye: Mail elianyahye@njr.nl | Twitter @ElianYahyeVN

Facebook facebook.com/jongerenvertegenwoordigers-naar-de-verenigde-naties

Coördinator werkgroep VN: Mail vncoordinator@njr.nl

UNESCO
Mary Kachavos: Mail marykachavos@njr.nl | Twitter @MKachavos
Murielle van der Meer: Mail muriellevandermeer@njr.nl | Twitter @MuriellevdMeer

Twitter @JVunesco 

Facebook facebook.com/JongerenvertegenwoordigersUnesco

Coördinator werkgroep UNESCO: Mail unescocoordinator@njr.nl

Europese Zaken
Coco Peet: Mail cocopeet@njr.nl | Twitter @cocopeet
Max van der Breggen: Mail maxvanderbreggen@njr.nl | Twitter @maxvdbreggen

Facebook: facebook.com/JongerenvertegenwoordigersEuropeseZaken

Coördinator werkgroep Europa: Mail 
eucoordinator@njr.nl

Jongerendelegatielid Environment & Health

Daniel van Wyngaarden: Mail danielvanwyngaarden@njr.nl |

Jongerenvertegenwoordigers worden door NJR begeleid

- Pers kan contact opnemen met de communicatieafdeling via communicatie@njr.nl
Algemene vragen over de Jongerenvertegenwoordigers kun je stellen aan Linda Janmaat via lindajanmaat@njr.nl
- Vragen over de Jongerenvertegenwoordigers verkiezing kan je stellen aan Lindsay Vogelenzang via lindsayvogelenzang@njr.nl

Het telefoonnummer waarop NJR te bereiken is, is 030-2303575.


    Print | Disclaimer | Naar boven |   Tweet plaatsen Update plaatsen Update plaatsen